instagram
fb
en

Zakład Biologii Konserwatorskiej Roślin

kierownik

dr hab. Arkadiusz Nowak, prof. UO
tel. 22 648 38 56 w. 150
e-mail a.nowak@obpan.pl

 

Zespoły naukowo-badawcze Laboratoria naukowo-badawcze

Zespół Botaniki Konserwatorskiej
kierownik

dr hab. Arkadiusz Nowak, prof. UO
tel. 22 648 38 56 w. 150
e-mail a.nowak@obpan.pl

Bank Nasion i Laboratorium Kriokonserwacji
adiunkt, kierownik

dr Anna Rucińska
tel. 22 648 38 56 w. 239
e-mail a.rucinska@obpan.pl

Zespół Biotechnologii Konserwatorskiej

kierownik

prof. dr hab. Anna Mikuła
tel. 22 648 38 56 w. 203, 236
e-mail a.mikula@obpan.pl

 

Laboratorium Zastosowań

Biotechnologii i Mikropropagacji Roślin
adiunkt, kierownik

dr Karolina Tomiczak
tel. 22 648 38 56 w. 209, 236
e-mail k.tomiczak@obpan.pl

 

Zespół Genetyki Konserwatorskiej
adiunkt, kierownik

dr Maja Boczkowska

tel. 22 648 38 56 w. 239
e-mail m.boczkowska@obpan.pl

 

Laboratorium Metod Molekularnych
kierownik

Małgorzata Targońska-Karasek
tel. 22 648 38 56 w. 239
e-mail m.targonska-karasek@obpan.pl

 

 

Zespół Ekologii i Biologii Roślin Drzewiastych
kierownik

dr hab. Wojciech Dmuchowski, prof. PAN
tel. 22 648 38 56 w. 230
e-mail w.dmuchowski@obpan.pl

 

Laboratorium Anatomii Roślin
kierownik

dr hab. Joanna Jura-Morawiec, prof. PAN
tel. 32 322 62 44
e-mail j.jura-morawiec@obpan.pl

 

 

Laboratorium Chemii Środowiska
kierownik

Tadeusz Kuc

tel. 22 648 38 56, wewn. 231, 240
e-mail t.kuc@obpan.pl

 

 

Laboratorium przetwarzania i akwizycji

obrazów cyfrowych
kierownik

Jan Marcinkiewicz
tel. 22 648 38 56
e-mail j.marcinkiewicz@obpan.pl

 

 

PLAN OGRODU    drukuj

Aby przejść do opisu wybranych kolekcji roślin, kliknij interesujący Cię obszar na planie.