Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
kierownik Małgorzata Szymańczyk 22 648 38 56 w. 154 m.szymanczyk@obpan.pl
specjalista ds. informacji Aleksandra Lewandowska 22 754 26 10 a.lewandowska@obpan.pl
specjalista ds. informacji Iwona Saporowska 22 754 20 00 i.saporowska@obpan.pl
specjalista ds. promocji Agnieszka Połeć 22 648 38 56 w. 260 a.polec@obpan.pl
koordynator obsługi odwiedzających Agnieszka Deluga 22 648 38 56 w. 262 a.deluga@obpan.pl
specjalista ds. obsługi odwiedzających Dominika Kupis 22 648 38 56 w. 260 d.kupis@obpan.pl
plastyk Weronika Ratajska 22 754 20 00 w.ratajska@obpan.pl
fotograf Jarosław Deluga 792 775 500 j.deluga@obpan.pl

Przewiń do góry