Poszukujemy osoby do Działu Administracji PAN Ogrodu Botanicznego

Zakres obowiązków będzie obejmował m.in.:

  1. Dokonywanie zakupów na potrzeby wszystkich komórek PAN Ogrodu Botanicznego – CZRB w Powsinie, w tym dbanie o kompletność realizowanych zamówień oraz pilnowanie poprawnego obiegu dokumentów związanych z realizacją zamówienia.
  2. Realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych.
  3. Opracowanie i przygotowanie elektronicznej ewidencji środków trwałych, PN i kartotek.

Wymagania:

  1. Wykształcenie minimum średnie.
  2. Umiejętność pracy w zespole.
  3. Komunikatywność i umiejętność organizacji pracy.
  4. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  5. Doświadczenie w pracy biurowej i znajomość charakteru pracy administracyjnej będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  1. Zapewniamy pracę w stabilnej budżetowej jednostce pomocniczej Polskiej Akademii Nauk.
  2. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30
  3. Na początek 3-miesięczny okres próbny na umowę o pracę.

W przypadku zainteresowania proszę o przesłanie CV na adres m.jablonski@obpan.pl

Powiększ czcionkę
Kontrast
Przewiń do góry