Ogród Botaniczny zatrudni osobę do organizacji, koordynacji i promocji wydarzeń takich jak m.in. wystawy, koncerty, konferencje, wykłady, spotkania autorskie, warsztaty, spacery wśród kolekcji roślin itp. eventy.

Podstawowe zadania

·        organizacja i koordynacja wydarzeń takich jak m.in. wystawy, seminaria, koncerty, spacery i warsztaty przyrodnicze;

·        promocja wydarzeń w mediach społecznościowych, WWW instytucji i w mediach;

·        projektowanie grafik do internetu zapowiadających wydarzenia;

·        zapowiedzi i relacje z wydarzeń.

Oczekiwania

·        systematyczność, punktualność, dyspozycyjność (koordynacja wydarzeń głównie w weekendy);

·        bardzo dobra organizacja pracy;

·        zaangażowanie i samodzielność w działaniu;

·        znajomość Facebooka, Instagrama, Twittera;

·        znajomość środowiska Microsoft;

·        mile widziana znajomość WordPress;

·        komunikatywna znajomość języka angielskiego, ukraińskiego będzie przydatna;

·        znajomość tematów przyrodniczych będzie dodatkowym atutem.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

e-mail: informacja@ob.pan.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PAN Ogród Botaniczny – CZRB w Powsinie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).