dyrektor

prof. dr hab. Arkadiusz Nowak
22 648 38 56 w. 153
arkadiusz.nowak@ob.pan.pl

Projekt FlorIntegral
Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
st. specjalista dr Leszek Trząski 22 754 26 10 leszek.trzaski@ob.pan.pl

Zespół Kolekcji Flory Polski
Zakład Biologii Konserwatorskiej Roślin

kierownik

dr Anna Rucińska
tel. 22 648 38 56 w. 239
e-mail a.rucinska@obpan.pl

Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
kurator Kolekcji flory Polski Jolanta Podlasiak 22 648 38 56 w. 246 jolanta.podlasiak@ob.pan.pl
starszy specjalista dr Magdalena Bederska-Błaszczyk 22 648 38 56 w. 246 magdalena.bederska-blaszczyk@ob.pan.pl
technik ogrodnik Anna Gasek 22 648 38 56 w. 246 anna.gasek@ob.pan.pl
technik ogrodnik Hanna Ranc 22 648 38 56 w. 246
specjalista ogrodnik Michał Dreher 22 648 38 56 w. 246 michal.dreher@ob.pan.pl

Zespół Kolekcji Roślin Użytkowych
Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
kierownik Konrad Woliński 22 648 38 56 w. 218 konrad.wolinski@ob.pan.pl
kurator Kolekcji roślin warzywnych Ewa Napiórkowska 22 648 38 56 w. 218 ewa.napiorkowska@ob.pan.pl
kurator Kolekcji roślin przyprawowych i leczniczych Aldona Czerwińska 22 648 38 56 w. 218 aldona.czerwinska@ob.pan.pl
technik ogrodnik Ryszard Rawski 22 648 38 56 w. 249 ryszard.rawski@ob.pan.pl
specjalista Anna Zaremba

Zespół Kolekcji Dendrologicznych
Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
kierownik, kurator Kolekcji roślin drzewiastych mgr inż. Agnieszka Kościelak 22 648 38 56 w. 244 agnieszka.koscielak@ob.pan.pl
kurator Kolekcji roślin azjatyckich mgr Stefan Sołtan 22 648 38 56 w. 228 stefan.soltan@ob.pan.pl
kurator Ogrodów Zmysłów Małgorzata Górecka 22 648 38 56 w. 228 malgorzata.gorecka@ob.pan.pl
technik ogrodnik Krzysztof Szkopek 22 648 38 56 w. 261
ogrodnik Jarosław Fudala 22 648 38 56 w. 266
ogrodnik Barbara Molak 22 648 38 56 w. 266
ogrodnik Renata Witczak 22 648 38 56 w. 266
ogrodnik Andrzej Świątkowski 22 648 38 56 w. 266
ogrodnik Artur Łącki 22 648 38 56 w. 266

Zespół Botaniki Konserwatorskiej
Zakład Biologii Konserwatorskiej Roślin

kierownik

prof. dr hab. Arkadiusz Nowak
tel. 22 648 38 56 w. 153
e-mail arkadiusz.nowak@ob.pan.pl

Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
profesor instytutu dr hab. Péter Török, prof. PAN
adiunkt dr Sebastian Świerszcz 22 648 38 56 w. 150 sebastian.swierszcz@ob.pan.pl
adiunkt dr Marcin Kotowski 22 648 38 56 w. 150 marcin.kotowski@ob.pan.pl

Zespół Biotechnologii i Mikropropagacji Roślin
Zakład Biologii Konserwatorskiej Roślin

kierownik

prof. dr hab. Anna Mikuła
tel. 22 648 38 56 w. 203, 236
e-mail a.mikula@obpan.pl

Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
adiunkt dr Małgorzata Grzyb 22 648 38 56 w. 236 malgorzata.grzyb@ob.pan.pl
st. specjalista dr Karolina Tomiczak 22 648 38 56 w. 236 karolina.tomiczak@ob.pan.pl
asystent Wojciech Tomaszewicz 22 648 38 56 w. 223 wojciech.tomaszewicz@ob.pan.pl
pracownik emerytowany prof. dr hab. Jan Rybczyński 22 648 38 56 w. 213 jan.rybczynski@ob.pan.pl

Zespół Ekologii i Biologii Roślin Drzewiastych
Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
profesor instytutu, kierownik dr hab. Joanna Jura-Morawiec, prof. PAN 32 322 62 44 joanna.jura-morawiec@ob.pan.pl
adiunkt dr Aneta Helena Baczewska-Dąbrowska 22 648 38 56 w. 230 aneta.baczewska-dabrowska@ob.pan.pl

Bank Nasion i Laboratorium Kriokonserwacji
Zakład Biologii Konserwatorskiej Roślin

adiunkt, kierownik

dr Anna Rucińska
tel. 22 648 38 56 w. 239
e-mail a.rucinska@obpan.pl

Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
adiunkt dr Małgorzata Targońska-Karasek 22 648 38 56 w. 239 malgorzata.targonska-karasek@ob.pan.pl
st. specjalista Maciej Niemczyk maciej.niemczyk@ob.pan.pl
st. specjalista Anna Znój 22 648 35 56 w. 249 anna.znoj@ob.pan.pl
biolog Magdalena Białoskórska 22 648 38 56 w. 249 magdalena.bialoskorska@ob.pan.pl
biolog Elżbieta Szalacha 22 648 38 56 w. 239 elzbieta.szalacha@ob.pan.pl
technik Małgorzata Zwierzyńska 22 648 38 56 w. 235 m.zwierzynska@obpan.pl

Laboratorium Anatomii Roślin
Zakład Biologii Konserwatorskiej Roślin

kierownik

dr Adam Miodek

tel. 32 322 62 44

e-mail a.miodek@obpan.pl

Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
specjalista dr Paweł Kojs 22 754 26 10 pawel.kojs@ob.pan.pl
adiunkt dr Aldona Gizińska 32 322 62 44 aldona.gizinska@ob.pan.pl
biolog Katarzyna Galej-Ciwiś 32 322 62 44 k.galej@sibg.org.pl

Laboratorium Przetwarzania i Akwizycji Obrazów Cyfrowych

kierownik

Jan Marcinkiewicz
22 648 38 56
Jan.Marcinkiewicz@ob.pan.pl

Przewiń do góry