dyrektor

prof. dr hab. Arkadiusz Nowak
22 648 38 56 w. 153
a.nowak@obpan.pl

Projekt FlorIntegral
Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
kierownik dr Leszek Trząski 22 754 26 10 l.trzaski@obpan.pl
specjalista ds. banku DNA dr Anna Rucińska 22 648 38 56 w. 239 a.rucinska@obpan.pl
samodzielna księgowa Beata Misczyńska 22 648 38 56 w. 206 b.misczynska@obpan.pl
kadrowa Anna Kosoń 22 648 38 56 w. 222 a.koson@obpan.pl

Zespół Kolekcji Flory Polski
Zakład Biologii Konserwatorskiej Roślin

kierownik

dr Anna Rucińska
tel. 22 648 38 56 w. 239
e-mail a.rucinska@obpan.pl

Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
kurator Kolekcji flory Polski Jolanta Podlasiak 22 648 38 56 w. 246 j.podlasiak@obpan.pl
st. specjalista dr Magdalena Bederska-Błaszczyk 22 648 38 56 w. 246 m.bederska@obpan.pl
technik ogrodnik Anna Gasek 22 648 38 56 w. 246 Anna.Gasek@ob.pan.pl
technik ogrodnik Hanna Ranc 22 648 38 56 w. 246
specjalista ogrodnik Michał Dreher 22 648 38 56 w. 246 m.dreher@obpan.pl

Zespół Kolekcji Roślin Użytkowych
Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
kierownik Konrad Woliński 22 648 38 56 w. 218 k.wolinski@obpan.pl
kurator Kolekcji roślin warzywnych Ewa Napiórkowska 22 648 38 56 w. 218 Ewa.Napiorkowska@ob.pan.pl
biolog Małgorzata Paśnik 22 648 38 56 w. 249 m.pasnik@obpan.pl
st. specjalista dr Wiesław Podyma 22 648 38 56 w. 218 w.podyma@obpan.pl
opiekun Kolekcji roślin przyprawowych i leczniczych Aldona Czerwińska 22 648 38 56 w. 218 a.czerwinska@obpan.pl
technik ogrodnik Ryszard Rawski 22 648 38 56 w. 249 pomologia@obpan.pl
specjalista Anna Zaremba 22 648 38 56 w. 249 pomologia@obpan.pl
specjalista Maciej Niedzielski 22 648 38 56 w. 218 m.niedzielski@obpan.pl

Zespół Kolekcji Dendrologicznych
Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
kierownik, kurator Kolekcji roślin drzewiastych mgr inż. Agnieszka Kościelak 22 648 38 56 w. 244 a.koscielak@obpan.pl
kurator Kolekcji roślin azjatyckich mgr Stefan Sołtan 22 648 38 56 w. 228 s.soltan@obpan.pl
kurator Ogrodów Zmysłów Małgorzata Górecka 22 648 38 56 w. 228 m.gorecka@obpan.pl
specjalista ogrodnik mgr inż. Antoni Krzyżewski 22 648 38 56 w. 261 a.krzyzewski@obpan.pl
technik ogrodnik Robert Sobol 22 648 38 56 w. 241
technik ogrodnik Krzysztof Szkopek 22 648 38 56 w. 261
ogrodnik Jarosław Fudala 22 648 38 56 w. 266
ogrodnik Barbara Molak 22 648 38 56 w. 266
ogrodnik Renata Witczak 22 648 38 56 w. 266
ogrodnik Andrzej Świątkowski 22 648 38 56 w. 266
ogrodnik Artur Łącki 22 648 38 56 w. 266

Zespół Botaniki Konserwatorskiej
Zakład Biologii Konserwatorskiej Roślin

kierownik

prof. dr hab. Arkadiusz Nowak
tel. 22 648 38 56 w. 153
e-mail a.nowak@obpan.pl

Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
profesor instytutu dr hab. Péter Török, prof. PAN
adiunkt dr Sebastian Świerszcz 22 648 38 56 w. 150 s.swierszcz@obpan.pl
adiunkt dr Marcin Kotowski 22 648 38 56 w. 150 m.kotowski@obpan.pl

Zespół Biotechnologii i Mikropropagacji Roślin
Zakład Biologii Konserwatorskiej Roślin

kierownik

prof. dr hab. Anna Mikuła
tel. 22 648 38 56 w. 203, 236
e-mail a.mikula@obpan.pl

Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
asystent Małgorzata Grzyb 22 648 38 56 w. 223, 236 m.grzyb@obpan.pl
asystent Wojciech Tomaszewicz 22 648 38 56 w. 223, 236 w.tomaszewicz@obpan.pl
st. specjalista dr Karolina Tomiczak 22 648 38 56 w. 223, 236 k.tomiczak@obpan.pl
pracownik emerytowany prof. dr hab. Jan Rybczyński 22 648 38 56 w. 213 j.rybczynski@obpan.pl

Zespół Ekologii i Biologii Roślin Drzewiastych
Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
profesor instytutu, kierownik dr hab. Joanna Jura-Morawiec, prof. PAN 32 322 62 44 j.jura-morawiec@obpan.pl
adiunkt dr Aneta Helena Baczewska-Dąbrowska 22 648 38 56 w. 230 a.baczewska-dabrowska@obpan.pl

Bank Nasion i Laboratorium Kriokonserwacji
Zakład Biologii Konserwatorskiej Roślin

adiunkt, kierownik

dr Anna Rucińska
tel. 22 648 38 56 w. 239
e-mail a.rucinska@obpan.pl

Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
st. specjalista dr Małgorzata Targońska-Karasek 22 648 38 56 w. 239 m.targonska-karasek@obpan.pl
biolog Elżbieta Szalacha 22 648 38 56 w. 239 e.szalacha@obpan.pl
technik Małgorzata Zwierzyńska 22 648 38 56 w. 235 m.zwierzynska@obpan.pl

Laboratorium Anatomii Roślin
Zakład Biologii Konserwatorskiej Roślin

kierownik

dr Adam Miodek

tel. 32 322 62 44

e-mail a.miodek@obpan.pl

Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
specjalista dr Paweł Kojs 22 754 26 10 p.kojs@obpan.pl
adiunkt dr Aldona Gizińska 32 322 62 44 a.gizinska@obpan.pl
biolog Katarzyna Galej-Ciwiś 32 322 62 44 k.galej@obpan.pl

Laboratorium Przetwarzania i Akwizycji Obrazów Cyfrowych

kierownik

Jan Marcinkiewicz
22 648 38 56
j.marcinkiewicz@obpan.pl

Powiększ czcionkę
Kontrast
Przewiń do góry