Data wydarzenia:

Szanowni Goście!
Na ten rok zaplanowaliśmy wiele, jak sądzimy, ciekawych wydarzeń, m.in. Miesiąc Japoński (27 marca
–3 maja), Rosalia (29–30 maja), Jesiennie Kwiaty (11-12 września) czy Dzień Jabłoni (25–26 września).

Niezmiennie zapraszamy Państwa do ogrodowej kawiarni Botanica Cafe, gdzie podawana jest wyborna kawa, ciasta własnego wypieku i wiele innych przekąsek.

Harmonogram wydarzeń na rok 2021 do pobrania poniżej. Ze względu na pandemię podane terminy wydarzeń mogą ulec zmianie, a wydarzenia zostać odwołane. Mogą zostać również dodane nowe aktywności, dlatego prosimy bieżące informacje sprawdzać na WWW lub Facebooku lub dzwoniąc pod numer 22 754 20 00.

Czekamy na Państwa!

 

Drodzy Goście PAN Ogrodu Botanicznego w Powsinie!

Zapraszam serdecznie do udziału w licznych wydarzeniach edukacyjnych, jakie pracownicy Ogrodu przygotowali dla Państwa w 2021 roku, aby umożliwić poszerzanie wiedzy, ale przede wszystkim obcowanie z pięknem natury nawet w tak trudnym czasie, jak teraz – pandemii.

Wirus cały czas krąży wokół nas, dlatego nie zapominajmy o wzajemnej ochronie, zachowaniu środków bezpieczeństwa, stosowaniu maseczek, dezynfekcji oraz stosownym dystansie.

W naszym Ogrodzie mogą czuć się Państwo bezpiecznie – regularnie dezynfekowane są najczęściej uczęszczane miejsca, zaś obiekty, takie jak oranżeria czy willa Janówek, zwiedzać można w małych grupach. Zachęcam do zapoznania się z Regulaminem zwiedzania, gdzie zebrane są wszystkie informacje związane z pobytem w Ogrodzie Botanicznym Polskiej Akademii Nauk.

 

Życzę wszystkim dużo zdrowia!
prof. Arkadiusz Nowak – dyrektor

 

Harmonogram wydarzeń do pobrania TUTAJ

 

 

Powiększ czcionkę
Kontrast
Przewiń do góry