Data wydarzenia:

Zapraszamy na spacer z przewodnikiem 15 i 16 maja o godzinie 11.00 po gatunkach i odmianach różaneczników i azalii, dedykowany osobom posiadającym karnety do Ogrodu. Podczas spaceru uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć najpiękniejsze odmiany, a także:

🌿 poznają historię najciekawszych i nieznanych gatunków różaneczników, w tym dwóch gatunków rodzimych;

🌿 dowiedzą się czym jest „The Red List of Rhododendrons” i po co powstała;

🌿 przekonają się o różnorodności tego rodzaju;

🌿 poznają świat roślin z rodziny wrzosowatych.

Spacer rozpocznie się przy kasie głównej Ogrodu (od ulicy Prawdziwka). Trasa prowadzić będzie przez Ericarium, następnie przez Arboretum i kończyć się będzie na polanie obok głównej kolekcji różaneczników i azalii. Spacer poprowadzi nasz ekspert od roślin wrzosowatych.

Spacer przeznaczony jest dla osób posiadających  karnety (roczne lub sezonowe) do Ogrodu. Ze względu na pandemię maksymalna liczba uczestników spaceru to 10.

Jeśli nie mają Państwo karnetu, a chcieliby uczestniczyć w wydarzeniach VIP, karnet (roczny lub sezonowy) można zamówić w kasach Ogrodu lub pisząc na adres informacja@obpan.pl. Wszystkie informacje o karnetach znajdą Państwo na naszej stronie https://ogrod-powsin.pl/godziny-otwarcia-i-cennik-biletow/

Podczas warsztatów obowiązują maseczki oraz zachowanie dystansu.

Na warsztat obowiązują zapisy: spacery@obpan.pl WAŻNE: w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz datę ważności karnetu, w tytule wpisać „Spacer po różanecznikach” i konkretną datę.

Dodatkowe informacje: spacery@obpan.pl 22 648 38 56 w. 262 (poniedziałek-piątek 7:30-15:00)

Powiększ czcionkę
Kontrast
Przewiń do góry