Data wydarzenia:

Już 19 września zapraszamy na kolejne warsztaty florystyczne. Jak zawsze będzie inspirująco, relaksująco, kolorowo i pachnąco. Podczas warsztatów uczestnicy przygotują jesienne bukiety na kryzach oraz flowerboxy. Dowiedzą się także czym jest ta tajemnicza “kryza”.

Co jeszcze czeka na uczestników warsztatów?

💐 poznanie nowych gatunków roślin oraz nauka, jak przedłużyć ich trwałość;

💐 przygotownaie swojej kryzy robiąc konstrukcję z drutu, oraz jej dekoracja;

💐 nauka układania bukietów;

💐 poznanie zasad potrzebnych do stworzenia i dbania o flowerbox;

 

Warsztaty poprowadzi Botanical Art Pracownia Florystyczna.

Na warsztaty obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

Koszt 250 zł. W cenie wstęp do Ogrodu. Parking płatny oddzielnie. Osoby posiadające karnety roczne lub sezonowe do Ogrodu prosimy o podanie tej informacji podczas zgłoszenia na warsztaty.

Rezerwacja: w celu dokonania rezerwacji miejsca na warsztacie należy wysłać zgłoszenie na adres botanicalartpf@gmail.com WAŻNE: w tytule wiadomości prosimy podać: Warsztaty 19.09 w OBPAN. Po mailowym potwierdzeniu przez Realizatora, rezerwacja miejsca na warsztacie jest ważna 2 dni, nie dłużej niż do 18 września, tj dnia, kiedy zamykamy zapisy.

Płatność: Po dokonaniu rezerwacji, i otrzymaniu zwrotnego potwierdzenia, należy dokonać pełnej opłaty wpisowej za warsztat. Płatności można dokonać blikiem na nr telefonu 608-041-481 lub przelewem na numer konta 88 1140 2004 0000 3302 7662 5463.  Tytuł płatności „Warsztaty w obpan 19092021 i imię uczestnika/uczestniczki”.

Brak opłaty w wyznaczonym terminie skutkuje ANULOWANIEM rezerwacji.

 

Dodatkowe informacje: botanicalartpf@gmail.com lub 608-041-481

Powiększ czcionkę
Kontrast
Przewiń do góry