Data wydarzenia:

17 października o 10 zapraszamy na warsztaty, podczas których uczestnicy przygotują 2 kompozycje na pierwszego listopada.

Pierwsza z nich to będzie kompozycja z żywych roślin na bazie z wianka z mieszanego materiału, z dekoracją z żywych kwiatów i suszu. Druga kompozycja to będzie dekoracja znicza. Przygotowane prace zabieracie ze sobą do domu

Jak będą wyglądały warsztaty?

🕯️ Wprowadzenie uczestników w temat dekoracji funeralnych i bukietów kondolencyjnych.

🕯️ Samodzielne wyplecenie i przygotowania wianka z kopułą z kwiatów.

🕯️ Dekoracja znicza.

🕯️ Kompozycje uczestników zostaną uwiecznione na zdjęciach.

 

Warsztaty poprowadzi Botanical Art Pracownia Florystyczna.

Na warsztaty obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

Koszt 250 zł. W cenie wstęp do Ogrodu. Parking płatny oddzielnie. Osoby posiadające karnety roczne lub sezonowe do Ogrodu prosimy o podanie tej informacji podczas zgłoszenia na warsztaty.

Rezerwacja: w celu dokonania rezerwacji miejsca na warsztacie należy wysłać zgłoszenie na adres botanicalartpf@gmail.com WAŻNE: w tytule wiadomości prosimy podać: Warsztaty 1710 w OBPAN. Po mailowym potwierdzeniu przez Realizatora, rezerwacja miejsca na warsztacie jest ważna 2 dni, nie dłużej niż do 15 października (piątek), tj dnia, kiedy zamykamy zapisy.

Płatność: Po dokonaniu rezerwacji, i otrzymaniu zwrotnego potwierdzenia, należy dokonać pełnej opłaty wpisowej za warsztat. Płatności można dokonać blikiem na nr telefonu 608-041-481 lub przelewem na numer konta 88 1140 2004 0000 3302 7662 5463.  Tytuł płatności „Warsztaty w obpan 17102021 i imię uczestnika/uczestniczki”.

Brak opłaty w wyznaczonym terminie skutkuje ANULOWANIEM rezerwacji.

 

Dodatkowe informacje: botanicalartpf@gmail.com lub 608-041-481 lub messenger. W dniach 8-15.10 będziemy mieć ograniczony dostęp do telefonu. Prosimy o mejle i wiadomości przez messenger lub komentarze pod wydarzeniem na FB.

Powiększ czcionkę
Kontrast
Przewiń do góry