Data wydarzenia:

7 sierpnia o 10 zapraszamy na warsztaty z okulizacji róż, czyli powszechnej metody ich rozmnażania. Wydarzenie to odbywać się będzie w ramach „Rosalii – festiwalu róż”.

🌹 Warsztaty składać się będą z części teoretycznej, podczas której uczestnicy dowiedzą się m.in. dlaczego jest to powszechna metoda rozmnażania nie tylko róż, a także co jest potrzebne, by przeprowadzić ją w taki sposób, aby procent przyjęć był jak największy.

🌹 Natomiast część praktyczna warsztatów pozwoli uczestnikom zastosować zdobytą wiedzę o okulizacji róż w praktyce pod czujnym okiem naszego eksperta – kierownika Kolekcji Roślin Ozdobnych mgr inż. Kamili Rakowskiej-Szlązkiewicz.

Zbiórka na warsztaty na patio obok Centrum Edukacji (bud. A na planie Ogrodu).

Koszt 100 zł. Wstęp do Ogrodu i ewentualnie parking płatne oddzielnie. Osoby posiadające karnety roczne lub sezonowe do Ogrodu wchodzą na podstawie karnetu.

Na warsztaty obowiązują zapisy warsztaty@obpan.pl WAŻNE: w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz tytuł „Okulizacja róż 7 sierpnia”. Osoby, które się zgłoszą, otrzymają zwrotny e-mail ze szczegółami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy kochają róże i chcieliby mieć w swoim ogrodzie własne odmiany.

Dodatkowe informacje: warsztaty@obpan.pl tel. 22 648 38 56 w. 262 (poniedziałek-piątek 7:30-15:00)

Powiększ czcionkę
Kontrast
Przewiń do góry