Data wydarzenia:

Podczas Nocy Muzeów 15 maja o godzinie 21 i 22 zapraszamy na niepowtarzalny spacer z przewodnikiem pt. Noc w Buszu. Podczas spaceru uczestnicy muszą być gotowi na tropikalny deszcz i możliwość spotkania dzikich plemion zamieszkujących dżunglę, a także przekonają się, że tropikalne rośliny w nocnej odsłonie potrafią przyjąć najbardziej zadziwiające kształty. Doświadczony przewodnik poprowadzi grupę nieznanymi ścieżkami pośród odgłosów prawdziwego buszu, a także opowie jak stworzyć swoją własną dżunglę w domu.

Spacer rozpocznie się przy bramie głównej Ogrodu, skąd uczestnicy przejdą wraz z przewodnikiem do miejsca docelowego – tropikalnej dżungli.

Spacer przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy marzą o nocnej przygodzie wśród tropikalnych roślin.

Uczestników spaceru prosimy o przyniesienie ze sobą latarek.

Na Noc w Buszu obowiązują zapisy spacery@obpan.pl WAŻNE: w zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko oraz tytuł „Noc w Buszu” oraz godzinę. Ze względu na pandemię maksymalna liczba uczestników to 8.

Podczas spaceru obowiązują maseczki oraz zachowanie dystansu.

Dodatkowe informacje: spacery@obpan.pl tel. 22 648 38 56 w. 262 (poniedziałek-piątek 7.30-15.00)

 

UWAGA!

Szanowni Państwo na 15 maja –  spacer pt. Noc w Buszu mamy komplet miejsc, ale nie martwcie się, bo już szykujemy podobne wydarzenia. Śledźcie nasz profil i wydarzenia na stronie.

Powiększ czcionkę
Kontrast
Przewiń do góry