Data wydarzenia:

Zapraszamy na spacer 17 kwietnia o godzinie 11.00 po Kolekcji roślin magnoliowatych, dedykowany osobom posiadającym karnety do Ogrodu. Podczas spaceru uczestnicy dowiedzą się skąd pochodzą uprawiane w Polsce magnolie, oraz które z nich kwitną najwcześniej w naszym kraju.

W Kolekcji zgromadzono 78 różnych gatunków i odmian magnolii. W trakcie spaceru będzie także możliwość podziwiania kwiatów dwóch polskich odmian magnolii wyselekcjonowanych w naszym Ogrodzie – magnolii ‘Pink Glory’ oraz ‘Janina’.

Spacer poprowadzi kurator Kolekcji roślin magnoliowatych mgr inż. Agnieszka Kościelak.

Spacer przeznaczony jest dla osób posiadających  karnety (roczne lub sezonowe) do Ogrodu. Ze względu na pandemię maksymalna liczba uczestników spaceru to 10.

Jeśli nie mają Państwo karnetu, a chcieliby uczestniczyć w wydarzeniach VIP, karnet (roczny lub sezonowy) można zamówić w kasach Ogrodu lub pisząc na adres informacja@obpan.pl. Wszystkie informacje o karnetach znajdą Państwo na naszej stronie https://ogrod-powsin.pl/godziny-otwarcia-i-cennik-biletow/

Podczas warsztatów obowiązują maseczki oraz zachowanie dystansu.

Na warsztat obowiązują zapisy: spacery@obpan.pl WAŻNE: w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz numer karnetu, w tytule wpisać „Spacer po magnoliach 17 kwietnia”

Dodatkowe informacje: spacery@obpan.pl 22 648 38 56 w. 244

Powiększ czcionkę
Kontrast
Przewiń do góry