Data wydarzenia:

Informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie warsztatami, mamy dodatkowy termin – 5 lutego o godz. 11. Liczba miejsc ograniczona!

 

Nie mam ogródka 🙁 – ale masz parapet 😃

Aromatyczne i zdrowe zioła w pojemnikach na kuchennym parapecie? To nie jest skomplikowane!

W Roku Botaniki serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym sezonie warsztaty zielarskie w naszym Ogrodzie.

29 stycznia o 11 na warsztatach prowadzonych przez kuratorkę Kolekcji Roślin Leczniczych i Przyprawowych dowiecie się jak zaaranżować własny zielnik w kuchni i jakie rośliny najlepiej się sprawdzą w domowej uprawie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia przygody z domowym ogrodnictwem na sobotnie warsztaty do naszego Ogrodu Botanicznego. Wasze kuchnie staną się miejscem kulinarnych pomysłów, a świeże pachnące listki sprawią, że już nigdy nie będziesz korzystać z  gotowych przypraw z torebki.

Styczniowe spotkanie rozpoczyna cykl warsztatów zapoznających Państwa z naszą Kolekcją Roślin Leczniczych i Przyprawowych

Miejsce zbiórki patio, obok kasy głównej od ulicy Prawdziwka.

Na wydarzenie obowiązują zapisy warsztaty@obpan.pl WAŻNE: w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz tytuł „Zioła na parapecie”

Ze względu na pandemię maksymalna liczba uczestników to 10. Udział w warsztatach możliwy jest po zakupie biletu wstępu do Ogrodu (parking płatny oddzielnie). Osoby posiadające karnety roczne lub sezonowe do Ogrodu wchodzą na podstawie karnetu.

Podczas warsztatów obowiązują maseczki oraz zachowanie dystansu.

Dodatkowe informacje: warsztaty@obpan.pl tel. 22 648 38 56 w. 262 (poniedziałek-piątek 7:30-15:00)

Odwiedź wystawę
Lis
Powiększ czcionkę
Kontrast
Przewiń do góry